Subscribe Now

Trending News

Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την εμπειρία σας στo now24.gr.
Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies, σύμφωνα με τις οδηγίες μας.
27 Μαΐ 2022
SLIDER

Τσιτσιπάς VS Ζβέρεφ: το εισιτήριο για τον τελικό της Ρώμης “δίνεται” στην COSMOTE TV

Με προορισμό την COSMOTE TV ο Στέφανος Τσιτσιπάς θα διεκδικήσει σε λίγη ώρα (Σάββατο 14/5 στις 15:30)  μία θέση στον τελικό του ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, έπειτα από τη νίκη του απέναντι στον Γιανίκ Σίνερ στα προημιτελικά.

Προκειμένου να βρεθεί στην τελικά δυάδα της Ρώμης, ο Έλληνας πρωταθλητής καλείται να θέσει εκτός τουρνουά τον Αλεξάντερ Ζβέρεφ, διεκδικώντας παράλληλα από τον ίδιο τη ρεβάνς, για την πρόσφατη ήττα στα ημιτελικά της Μαδρίτης. Οι φίλοι του τένις θα παρακολουθήσουν την αναμέτρηση ζωντανά και αποκλειστικά στο COSMOTE SPORT 6HD.

Μεταδόσεις -Μάιος

 Παρασκευή 13.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 Philadelphia 76ers-Miami Heat, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 6 LIVE                        COSMOTE SPORT4HD

04.30 Dallas Mavericks-Phoenix Suns, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 6 LIVE                      COSMOTE SPORT9HD

09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

12.00 Γκαρίν-Ζβέρεφ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE                                     COSMOTE SPORT8HD

12.20 ERC Islas Canarias, SS2 Valsequillo 1 LIVE                                                                                                   COSMOTE SPORT7HD

13.30 Σίνερ-Τσιτσιπάς. ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE                                    COSMOTE SPORT6HD

13.40 ERC Islas Canarias, SS3 Santa Lucia 1 LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT7HD

14.10 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

14.25 ERC Islas Canarias, SS4 Tedeja 1 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

16.00 Σαποβάλοφ-Ρουντ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE                                COSMOTE SPORT6HD

16.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

19.30 Καρσίγιακα-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE        COSMOTE SPORT9HD

21.30 Τζόκοβιτς-Οζέ Αλιασίμ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Προημιτελικός LIVE                          COSMOTE SPORT6HD

22.15 Πάσος Φερέιρα-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

 Σάββατο 14.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.30 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Playoffs, Eastern Conference Semifinals, Game 6 LIVE                     COSMOTE SPORT4HD

05.00 Golden State Warriors-Memphis Grizzlies, NBA Playoffs, Western Conference Semifinals, Game 6 LIVE      COSMOTE SPORT9HD

09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

13.30 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

14.15 Σέλτικ-Μάδεργουελ, cinch Scottish Premiership, 38η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT8HD

14.25 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                             COSMOTE SPORT5HD

15.30 Τσιτσιπάς-Ζβέρεφ, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE                                 COSMOTE SPORT6HD

16.00 Έμπολι-Σαλερνιτάνα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT1HD

16.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

16.15 Εκπομπή «Pregame Βόλος ΝΠΣ-ΟΦΗ » LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT2HD

16.25 ERC Islas Canarias, SS11 Moya-Valleseco 2 LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT7HD

17.00 Βόλος ΝΠΣ-ΟΦΗ, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT2HD

17.20 Moto-E World Championship SHARK Grand Prix de France, 1ος Αγώνας LIVE                                                COSMOTE SPORT5HD

17.30 Εκπομπή «Pregame Emirates FA Cup Final» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT3HD

17.30 Τοντέλα-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

17.45 ERC Islas Canarias, SS12 Arucas 2 LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

18.45 Τσέλσι-Λίβερπουλ, Emirates FA Cup, Τελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

19.00 Εκπομπή «Pregame Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή «Postgame Βόλος ΝΠΣ-ΟΦΗ » LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT2HD

19.00 ERC Islas Canarias, SS13 San Mateo 2 Power Stage LIVE                                                                            COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ελλάς Βερόνα-Τορίνο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

19.00 Ουντινέζε-Σπέτσια, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT9HD

20.00 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα, Super League Interwetten Playoffs, 9η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT1HD

20.00 Πόρτο-Εστορίλ, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT2HD

20.30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                COSMOTE SPORT6HD

20.30 Γαλατάσαραϊ-Μπαχτσεσεχίρ, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE         COSMOTE SPORT7HD

21.30 Εκπομπή «Postgame Emirates FA Cup Final» LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ρόμα-Βενέτσια, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

21.45 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 34η Αγωνιστική LIVE                                                       COSMOTE SPORT9HD

22.00 Εκπομπή «Postgame Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα» LIVE                                                                              COSMOTE SPORT1HD

22.00 Seattle Storm-Phoenix Mercury, WNBA Regular Season LIVE                                                                       COSMOTE SPORT4HD

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάντα Κλάρα, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

 Κυριακή 15.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

05.00 UFC Fight Night: Jan Blachowicz-Aleksandar Rakic, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                  COSMOTE SPORT8HD

05.30 Jermell Charlo vs Brian Carlos Castano, ΗΠΑ, Καλιφόρνια (αγώνας πυγμαχίας) LIVE                                   COSMOTE SPORT9HD

09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

10.15 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT5HD

13.30 Μπολόνια-Σασουόλο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT2HD

14.00 Τότεναμ-Μπέρνλι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT6HD

14.30 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT5HD

16.00 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT1HD

16.00 Νάπολι-Τζένοα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT2HD

16.00 Γουότφορντ-Λέστερ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

16.00 Λιντς-Μπράιτον, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

16.00 Γουλβς-Νόριτς, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT7HD

16.00 Άστον Βίλα-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT8HD

16.25 Moto-E World Championship SHARK Grand Prix de France, 2ος Αγώνας LIVE                                                COSMOTE SPORT5HD

16.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι, Vitality Women’s FA Cup, Τελικός LIVE                                                                 COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’Italia, Τελικός LIVE                                                                         COSMOTE SPORT6HD

18.30 Έβερτον-Μπρέντφορντ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

18.45 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος Αθηνών» LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

18.45 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Παναιτωλικός» LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT2HD

19.00 Κράσνονταρ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική LIVE                                        COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μίλαν-Αταλάντα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                            COSMOTE SPORT8HD

19.30 ΠΑΣ Λαμία-Ατρόμητος Αθηνών, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE                           COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ιωνικός-Παναιτωλικός, Super League Interwetten Playouts, 7η Αγωνιστική LIVE                                         COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κάλιαρι-Ίντερ, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 34η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT9HD

NBA Playoffs

 Δευτέρα 16.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 Σπαρτάκ Μόσχας-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική REC                                                 COSMOTE SPORT3HD (15.05, 16:30)

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT6HD

19.30 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

20.30 Μπαχτσεσεχίρ-Γαλατάσαραϊ, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE         COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γιουβέντους-Λάτσιο, Serie A, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT8HD

22.00 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs

Τρίτη 17.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

20.00 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Super League Interwetten Playoffs, 10η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT1HD

20.30 Μπούρσασπορ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, Προημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE      COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                  COSMOTE SPORT4HD

21.45 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 37η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

 Τετάρτη 18.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.15 Ιντερνασιονάλ-Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                COSMOTE SPORT9HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 1 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

03.30 Μπόκα Τζούνιορς-Κορίνθιανς, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT8HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Final Pregame» LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κιέλτσε-Μονπελιέ, Champions League Handball, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                          COSMOTE SPORT8HD

22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Τελικός LIVE                                                      COSMOTE SPORT1HD

 Πέμπτη 19.05.22

00.30 Εκπομπή «UEFA Europa League Final Postgame» LIVE                                                                                COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 Κολόν Σάντα Φε-Ολίμπια, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                        COSMOTE SPORT8HD

03.00 Ρασίνγκ Κλουμπ-Μελγκάρ, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                    COSMOTE SPORT9HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals Game 1 LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

20.05 Φούσε Βερολίνου-Γκέπινγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Handball, 31η Αγωνιστική LIVE                                COSMOTE SPORT9HD

21.45 Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 33η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                            COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 27η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                                           COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άστον Βίλα-Μπέρνλι, Premier League, 18η Αγωνιστική (εξ αναβολής) LIVE                                                  COSMOTE SPORT3HD

 

Παρασκευή 20.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

01.15 Ουνιόν Σάντα Φε-Φλουμινένσε, Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                            COSMOTE SPORT9HD

03.00 Ρίβερ Πλέιτ-Κόλο Κόλο, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE                                           COSMOTE SPORT8HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 2 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

10.05 WRC Portugal, SS2 Lousa 1 LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT8HD

11.05 WRC Portugal, SS3 Gois 1 LIVE                                                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

12.05 WRC Portugal, SS4 Arganil 1 LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

14.00 WRC Portugal, SS5 Lousa 2 LIVE                                                                                                                  COSMOTE SPORT8HD

14.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

15.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

15.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

17.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT7HD

17.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

17.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

21.45 cinch Scottish Premiership, Playoff Final, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 21.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals Game 2 LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

09.30 WRC Portugal, SS10 Vieira do Minho 1 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

10.35 WRC Portugal, SS11 Cabeceiras de Basto 1 LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

11.50 WRC Portugal, SS12 Amarante 1 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

11.55 FORMULA 3, Ισπανία, Βαρκελώνη, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

13.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                              COSMOTE SPORT5HD

15.30 ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon, Τελικός LIVE                                                                   COSMOTE SPORT6HD

16.00 ΑTP 250 Gonet Geneva Open, Τελικός LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

16.30 WRC Portugal, SS13 Vieira do Minho 2 LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

17.00 Ντινάμο Μόσχας-Σότσι, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE                                                 COSMOTE SPORT2HD

17.00 Νίζνι-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

18.35 FORMULA 2, Ισπανία, Βαρκελώνη, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

19.35 W Series, Ισπανία, Βαρκελώνη, 3ος Αγώνας LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

Serie A, 38η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa Playoffs

ING Basketball Super League

Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός

 

Κυριακή 22.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

02.00 UFC Fight Night: Holly Holm-Ketlen Vieira, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                                               COSMOTE SPORT6HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals Game 3 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT4HD

11.00 FORMULA 3, Ισπανία, Βαρκελώνη, Feature Race LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

12.05 WRC Portugal, SS20 Felgueiras 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

12.30 FORMULA 2, Ισπανία, Βαρκελώνη, Feature Race LIVE                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

16.00 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DE ESPANA, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT5HD

16.00 WRC Portugal, SS21 Fafe 2 Power Stage LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

22.00 Washington Mystics-Chicago Sky, WNBA Regular Season LIVE                                                                    COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τρεντίνο-Κόζλε, CEV Volleyball Champions League, Super Finals, Τελικός Αδρών LIVE                                 COSMOTE SPORT9HD

Serie A, 38η Αγωνιστική

Premier League, 38η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa Playoffs

ING Basketball Super League

 

Δευτέρα 23.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 3 LIVE                                                                               COSMOTE SPORT4HD

16.30 Κονελιάνο-Βάκιφμπανκ, CEV Volleyball Champions League, Super Finals, Τελικός Γυναικών REC                COSMOTE SPORT6HD (22.05, 19:00)

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE                                                                                                                         COSMOTE SPORT1HD

21.45 cinch Scottish Premiership, Playoff Final, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

 

Τρίτη 24.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 4 LIVE                                                                                COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                  COSMOTE SPORT4HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Τετάρτη 25.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 4 LIVE                                                                               COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final Pregame» LIVE                                                               COSMOTE SPORT2HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρόμα-Φέγενορντ, UEFA Europa Conference League, Τελικός LIVE                                                                COSMOTE SPORT2HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

 

Πέμπτη 26.05.22

00.30 Εκπομπή «UEFA Europa Conference League Final Postgame» LIVE                                                             COSMOTE SPORT2HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 5 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

 

Παρασκευή 27.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 5 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

14.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

17.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

Copa Sudamericana, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική

 

Σάββατο 28.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 6 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

13.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                            COSMOTE SPORT5HD

14.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT9HD

14.25 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                                COSMOTE SPORT8HD

15.05 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                               COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

16.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                          COSMOTE SPORT5HD

17.10 Moto-E World Championship Gran Premio d’Italia Oakley, 1ος Αγώνας LIVE                                                 COSMOTE SPORT8HD

18.20 IIHF Ice Hockey World Championship, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                          COSMOTE SPORT9HD

18.35 FORMULA 2 Monaco, Monte Carlo, Sprint Race LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT5HD

19.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Pregame» LIVE                                                                           COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λίβερπουλ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Τελικός LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

22.00 Chicago Sky-Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE                                                                           COSMOTE SPORT6HD

ING Basketball Super League Playoffs

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

 

Κυριακή 29.05.22

00.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Final Postgame» LIVE                                                                          COSMOTE SPORT1HD

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 6 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

10.15 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

10.35 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Warm Up LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

10.45 FORMULA 2 Monaco, Monte Carlo, Feature Race LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

14.30 MotoGP Gran Premio d’Italia Oakley, Αγώνας LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT8HD

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

15.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Αγώνας Χάλκινου Μεταλλίου LIVE                                                   COSMOTE SPORT9HD

16.00 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Αγώνας LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

16.25 Moto-E World Championship Gran Premio d’Italia Oakley, 2ος Αγώνας LIVE                                                 COSMOTE SPORT8HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

20.20 IIHF Ice Hockey World Championship, Αγώνας Χρυσού Μεταλλίου LIVE                                                      COSMOTE SPORT9HD

ING Basketball Super League Playoffs

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

 

Δευτέρα 30.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 7 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική

 

Τρίτη 31.05.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 7 (Αν χρειαστεί) LIVE                                                        COSMOTE SPORT4HD

18.30 World Athletics Continental Tour Gold 61st Ostrava Golden Spike LIVE                                                        COSMOTE SPORT6HD

21.30 Εκπομπή «Pick ‘n Roll»                                                                                                                                  COSMOTE SPORT4HD

 

 

Ιούνιος

 

 

Τετάρτη 01.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σκωτία-Ουκρανία, European Qualifiers, Playoffs, Ημιτελική Φάση, Path A (εξ αναβολής) LIVE                    COSMOTE SPORT1HD

 

Πέμπτη 02.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

20.05 Μαγδεμβούργο-Μπάλινγκεν, LIQUI Moly Bundesliga Χάντμπολ, 32η Αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT8HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

 

Παρασκευή 03.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

04.00 NBA Finals, Game 1 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.45 WRC Sardegna, SS4 Terranova 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

11.45 WRC Sardegna, SS5 Monte Di Ala e Budduso 2 LIVE                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

14.10 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

18.45 WRC Sardegna, SS8 Osilo – Tergu 2 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

19.00 World Athletics Continental Tour Gold 4th Irena Szewinska Memorial LIVE                                                   COSMOTE SPORT6HD

19.30 WRC Sardegna, SS9 Sedini – Castelsardo 2 LIVE                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή «Game R1»                                                                                                                                     COSMOTE SPORT1HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

 

Σάββατο 04.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

05.00 Phoenix Mercury-Connecticut Sun, WNBA Regular Season LIVE                                                                   COSMOTE SPORT4HD

09.45 WRC Sardegna, SS11 Erula – Tula 1 LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

11.30 WRC Sardegna, SS12 Tempio Pausania 2 LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

12.30 WRC Sardegna, SS13 Erula – Tula 2 LIVE                                                                                                      COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                          COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

23.00 UFC Fight Night: Alexander Volkov-Jairzinho Rozenstruik, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE                                       COSMOTE SPORT6HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, Playoffs

 

Κυριακή 05.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

10.00 WRC Sardegna, SS19 Sassari – Argentiera 1 LIVE                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

10.15 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, War Up LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

11.30 Αγγλία-Ελλάδα, Euro MiniFootball Championship, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική LIVE                                  COSMOTE SPORT3HD

11.45 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT5HD

12.00 WRC Sardegna, SS20 Cala Flumini 2 LIVE                                                                                                    COSMOTE SPORT8HD

13.00 WRC Sardegna, SS21 Sassari – Argentiera 2 Power Stage LIVE                                                                    COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                   COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

17.00 World Athletics Continental Tour Gold 68th Orlen Janusz Kusocinski Memorial LIVE                                    COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ουαλία-Νικητής Σκωτία/Ουκρανία, European Qualifiers, Playoffs, Τελικός, Path A LIVE                               COSMOTE SPORT1HD

19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                                          COSMOTE SPORT5HD

ACB Liga Endesa, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

ING Basketball Super League, Playoffs

 

Δευτέρα 06.06.22

01.00 NBA TV LIVE                                                                                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

03.00 NBA Finals, Game 2 LIVE                                                                                                                              COSMOTE SPORT4HD

15.30 ATP 250 Libema Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT7HD

16.45 World Athletics Continental Tour Gold FBK Games LIVE                                                                               COSMOTE SPORT8HD

17.30 ATP 250 Libema Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ισραήλ-Ελλάδα, Euro MiniFootball Championship, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική LIVE                                 COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό»                                                                                                                                 COSMOTE SPORT2HD

 

 

Related posts