29 Μαρ 2024
Αθλητικά

Ο ψυχωμένος Παναθηναϊκός και ο… αδιάβαστος ΠΑΟΚ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με την παρουσία 12.000 οπαδών στο γήπεδο της Λεωφόρου Αλεξάνδρας, ο Παναθηναϊκός εμφανίστηκε ψυχωμένος, παρότι βρίσκεται στην πιο κρίσιμη στιγμή της ιστορίας του!

Μέσα σε τέσσερα λεπτά οι πράσινοι καθάρισαν το παιχνίδι παίρνοντας τη νίκη με 2-0 επί τους ΠΑΣ Γιάννινα, επιστρέφοντας στο δρόμο των επιτυχιών.

Ξέσπασαν οι οργωμένοι του τριφυλλιού, που επιτέθηκαν φραστικά στον Γιάννη Αλαφούζο, ενώ έστειλαν το δικό τους μήνυμα  φωνάζοντας «εμείς θα σε κρατήσουμε Παναθηναϊκέ».

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-0 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο… αδιάβατος ΠΑΟΚ πλήρωσε την χαλάρωση που έδειξε στο δεύτερο ημίχρονο, με την Λάρισα να ισοφαρίσει το τέλος του αγώνα σε 1-1 και να παίρνει “χρυσό” βαθμό!

Ο Δικέφαλος ήταν ανώτερος σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, όμως οι “βυσσινί” με… μισή ευκαιρία έστειλαν τους φιλοξενούμενους στο καναβάτσο!

ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΟΚ 1-1 (ΒΙΝΤΕΟ)

Εύκολο έργο είχε ο Παναιτωλικός στα Χανιά, καθώς επιβλήθηκε με το ευρύ 3-0 του Πλατανιά!

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-3 (ΒΙΝΤΕΟ)