Κυριακή, 17 Δεκ 2017

Το μπλόκο της Λαμίας στον Παναθηναϊκό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Κυριακή, 22 Οκτώβριος 2017 - 11:21

-a Μέγεθος κειμένου +A

Η Λαμία έβαλε δύσκολα στον Παναθηναϊκό , με τους πράσινους να παίρνουν στο τέλος το βαθμό της ισοπαλίας (1-1), στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής στης Super League!

Οι νεοφώτιστοι κατάφεραν να προηγηθούν στον σκορ (αυτογκόλ Χουλτ) με τους πράσινους να πραγματοποιούν τραγική εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο! Ωστόσο, μετά τις φωνές του Μαρίνου Ουζουνίδη, οι παίκτες του τριφυλλιού ανέβασαν την απόδοσή τους και στο 85′ έφτασαν στην ισοφάριση με το γκολ του Μολίνς, ενώ στις καθυστερήσεις στάθηκαν άτυχοι καθώς ο Σουηδός επιθετικό σημάδεψε το δοκάρι!

ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-1 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα υπόλοιπα παιχνίδια του Σαββατου, ο Λεβαδειακός διατήρησε το αήττητο στο πρωτάθλημα μετά το 1-1 με τον ΠΑΣ Γιάννινα, ενώ σημαντική νίκη πανηγύρισε η Κέρκυρα που επικράτησε με 1-0 του Παναιτωλικού.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1-1 (ΒΙΝΤΕΟ)

ΚΕΡΚΥΡΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-0 (ΒΙΝΤΕΟ)