Subscribe Now

Trending News

Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την εμπειρία σας στo now24.gr.
Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies, σύμφωνα με τις οδηγίες μας.
19 Σεπ 2019
SLIDER

Αντίστροφη μέτρηση για το Μουντομπάσκετ! Πότε παίζει η Ελλάδα-Το πρόγραμμα της πρώτης φάσης

Αντίστροφα μετράμε για την έναρξη του Μουντομπάσκετ της Κίνας!

Στις 31 Αυγούστου θα πραγματοποιηθεί το πρώτο τζάμπολ στη διοργάνωση, με τον τελικό να είναι προγραμματισμένος για τις 15 Σεπτεμβρίου.

Τα παιχνίδια θα μεταδοθούν από την ΕΡΤ.

Το πρόγραμμα της Εθνικής

Ελλάδα – Μαυροβούνιο (1/9, 15:00)
Ελλάδα – Βραζιλία (3/9, 15:00)
Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία (5/9, 15:00)

Το πρόγραμμα της 1ης φάσης του Μουντομπάσκετ 2019

Σάββατο 31 Αυγούστου

Ανγκόλα – Σερβία 10:30

Πολωνία – Βενεζουέλα 11:00

Ρωσία – Νιγηρία 11:30

Ιράν – Πουέρτο Ρίκο 11:30

Φιλιππίνες – Ιταλία 14:30

Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα 15:00

Αργεντινή – Κορέα 15:30

Ισπανία – Τυνησία 15:30

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

Καναδάς – Αυστραλία 10:30

Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία 11:00

Τουρκία – Ιαπωνία 11:30

Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία 11:30

Σενεγάλη – Λιθουανία 14:30

Ελλάδα- Μαυροβούνιο 15:00

Τσεχία – ΗΠΑ 15:30

Γαλλία – Γερμανία 15:30

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

Ιταλία – Ανγκόλα 10:30

Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού 11:00

Νιγηρία – Αργεντινή 11:30

Τυνησία – Ιράν 11:30

Σερβία – Φιλιππίνες 14:30

Κίνα – Πολωνία 15:00

Κορέα – Ρωσία 15:30

Πουέρτο Ρίκο – Ισπανία 15:30

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

Αυστραλία – Σενεγάλη 10:30

Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία 11:00

Ιαπωνία – Τσεχία 11:30

Γερμανία – Δομινικανή Δημοκρατία 11:30

Λιθουανία – Καναδάς 14:30

Βραζιλία – Ελλάδα 15:00

ΗΠΑ – Τουρκία 15:30

Ιορδανία – Γαλλία 15:30

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

Ανγκόλα – Φιλιππίνες 10:30

Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία 11:00

Κορέα – Νιγηρία 11:30

Πουέρτο Ρίκο – Τυνησία 11:30

Ιταλία – Σερβία 14:30

Βενεζουέλα – Κίνα 15:00

Ρωσία – Αργεντινή 15:30

Ισπανία – Ιράν 15:30

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

Καναδάς – Σενεγάλη 10:30

Βραζιλία – Μαυροβούνιο 11:00

Τουρκία – Τσεχία 11:30

Γερμανία – Ιορδανία 11:30

Λιθουανία – Αυστραλία 14:30

Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία 15:00

ΗΠΑ – Ιαπωνία 15:30

Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία 15:30

Related posts